Tucan

Tucan Alpha 0.3.10

Pobieraj tu, pobieraj tam

Zalety

  • Możliwość korzystania z wielu serwisów
  • Sprawdzanie linków
  • Działa z kontami Premium
  • Bardzo ładny wygląd interfejsu

Wady

  • Program jest niestabilny
  • Niepełne polskie tłumaczenie

Dobry
7

Tucan to darmowy program do zarządzania pobieraniem wielu plików. Obsługuje wszystkie najpopularniejsze serwisy.

Tucan należy do dużej grupy programów, które ułatwiają i przyspieszają pobieranie plików z serwisów to umożliwiających, takich jak Rapidshare, czy Megaupload. Wyróżnia się on na tle konkurencji współpracą z wieloma serwisami i bardzo ładnym interfejsem. Można dodać wiele plików na raz i ustawić je w kolejce. Program niestety nie eliminuje czasu oczekiwania, ale automatycznie rozpoczyna pobieranie, kiedy plik staje się dostępny.

Jako jeden z nielicznych programów tego typu, Tucan obsługuje konta Premium. Wystarczy dodać swój profil w ustawieniach i można cieszyć się zaletami płatnego konta. Aby nie zablokować sobie łącza pobieraniem z Rapidshare Tucan umożliwia ograniczenie maksymalnej prędkości transferu, tak by pozostał kawałek łącza na potrzeby przeglądania stron internetowych i innej aktywności. Niestety program nie działa stabilnie, wiesza się i nie autoryzuje niektórych serwisów.

Tucan obsługuje nie tylko Rapidshare i Megaupload, a dodatkowo współpracuje z kontami Premium i całkiem nieźle wygląda. Jeśli tylko kolejne wersje będą działały stabilnie, na pewno odniesie sukces.

Tucan obsługuje następujące formaty

4shared.com, badongo.com, easy-share.com, filefactory.com, gigasize.com, mediafire.com, megaupload.com, rapidshare.com, sendspace.com, zshare.net, hotfile.com, depositfiles.com

Najczęściej pobierane Menedżery pobierania na Mac

Więcej
Tucan

Download

Tucan Alpha 0.3.10

Opinie użytkowników o Tucan